Каталог товарів
Акції / Знижки
Комплекти товарів
Відстежити відправлення
x

Протеїн

«Білок – усьому голова». Напевно, це твердження може викликати у багатьох новачків у залізному спорті легке здивування, тоді як вже досвідчені знають, що це абсолютна істина. Саме білок є будівельним матеріалом, цементом і цеглою, який безпосередньо бере участь у створенні нових м'язових клітин. Навіть якщо ви вперто тренуєтеся, висипаєтеся, або, чим відомо хто не жартує, зайшли на «темний бік» спорту («бувалі» знають, про що ми) – без достатньої кількості білка в щоденному раціоні вам не бачити прогресу в м'язовій масі, як певних частин тіла (тут має стояти смайлик, але з невідомих причин його тут немає). Ну, а тепер серйозно.

Скільки білка потрібно з'їсти, щоб був прогрес?

"Більше - не означає краще". Багато новачків помилково думають, що якщо щодня вживати надхмарну кількість білка, прогрес йтиме швидше. Але це далеко (і дуже далеко) негаразд.

«Золота середина» - це 1,5-2 г білка на 1 кг ваги тіла (вага жирової тканини до уваги не беремо). У поодиноких випадках, наприклад, на курсі САРМів (докладніше про це читайте в однойменній категорії) це цифру можна підняти до 3-х грамів. Але у всіх інших випадках дотримуйтесь рекомендованих нами значень, і ви гарантовано побачите прогрес у м'язовій масі (за умови дотримання режиму сну, відпочинку та адекватних тренувань).

Чи можна обійтись звичайною їжею?

Можна, якщо ви здатні поглинати за день до кількох кілограм м'яса, курки, десяток яєць та інших продуктів, що містять білок. Але щоденний прийом такої величезної кількості продуктів надає надмірне навантаження на шлунково-кишковий тракт (гарантовано будуть здуття та інші подібні негативні процеси). І в цьому випадку звичайний прийом їжі може перетворитися на справжню роботу (при цьому, яка не приносить особливого задоволення).

Прийом кількох протеїнових коктейлів на день між основними прийомами їжі здатний швидко і без проблем вирішити завдання постачання організму достатньою кількістю білка (але при цьому обов'язково має бути білок із звичайних продуктів харчування). При цьому ви не надаєте надлишкового навантаження на ШКТ, і не витрачаєте зайвий час на додаткові їди.

Який вид протеїну вибрати?

Сьогодні існує велика кількість видів протеїну, що одержуються з різних натуральних продуктів (молочна сироватка, яловичина, яйця та рослинні продукти). Кожен, залежно від власних уподобань, може обрати собі найбільш вдалий варіант.

За ступенем очищення існує три варіанти:

 

  • Концентрат.
  • Ізолят.
  • Гідролізат.

Концентрат – це найдоступніша за ціною форма. Склад включає 70-80% білка, і невелику кількість жирів і вуглеводів. Чудово підходить для набору маси. Містить лактозу.

Ізолят – це вже вищий ступінь очищення. Містить мінімум вуглеводів і жирів (в середньому, 1-2 г). Не містить цукор та лактозу. Відмінно підходить як для набору маси, так і для сушіння.

Гідролізат – найдосконаліша форма протеїну. Є молекулою білка, яка вже розщеплена на кілька фрагментів з певних наборів амінокислот. Даний процес зазвичай відбувається в шлунково-кишковому тракті, і вимагає досить багато часу. Але за рахунок часткового розщеплення молекули білка гідролізат засвоюється набагато швидше за всі інші види протеїну. І так само, як і ізолят, він не містить у своєму складі вуглеводів, жирів, лактози та цукру.

Окремою формою протеїну є казеїн. Це так званий «довгий» протеїн, який поступово розщеплюється у шлунково-кишковому тракті протягом 8-ми годин. Зазвичай приймається на ніч для запобігання катаболізму за тривалої відсутності харчування.

Більш детальна інформація про кожен вид протеїну розміщена у відповідних категоріях.

І насамкінець ми залишили дуже важливу інформацію для новачків. Не варто думати, що білок потрібний лише для побудови м'язової тканини. Наш організм насамперед використовує його для регенерації внутрішніх органів. Саме тому при дефіциті білка відбувається розщеплення м'язової тканини на окремі амінокислоти, які використовуються для їх відновлення. Хочете це запобігти? Вживайте більше білка.

Придбати якісний, оригінальний протеїн за суперціною ви можете у нашому магазині SFS. Доставка здійснюється по всій Україні Новою Поштою. В Одесі можлива доставка кур'єром (деталі цієї послуги наведені в однойменному розділі сайту).

Щоб отримати додаткові консультації, зв'яжіться з нами за вказаними на сайті контактами.

Відгуки про магазин
+ Додати
Сергей
г. Киев
Купил протеин Mutant, по совету продавца, понравился вкус, быстро доставили а главное самая низкая цена! Спасибо!