Каталог товарів
Акції / Знижки
Комплекти товарів
Відстежити відправлення
x
Параметры
Цена
-
грн.
Производитель
Форма випуску
Смак
Країна-виробник

Для досягнення постаті своєї мрії недостатньо лише тренуватися та правильно харчуватися. Організм після стресу, викликаного фізичними навантаженнями, гостро потребує відновлення. І насамперед йому потрібні якісні «будівельні матеріали», з яких він зможе відновлювати пошкоджені клітини м'язової тканини. Цим будматеріалом є протеїн (він білок).

1.Що таке гідролізат?
2.Навіщо він потрібен?
3. Як його приймати?

 

Сьогодні існує велика кількість різновидів протеїну, різного ступеня очищення. І якщо ви хочете дати своєму організму максимально якісну «сировину» для відновлення м'язів – вам потрібний гідролізат.

Що таке гідролізат протеїну?
Цей продукт є чистим концентрованим білоком з максимальною швидкістю і простотою засвоєння, що пройшов через процедуру ультрафільтрації. Він повністю очищений від зайвих домішок як молочного жиру, лактози, вуглеводів тощо.

Виробництво
Коров'яче молоко, з якого виготовляється більшість молочної продукції (у тому числі й спортивне харчування), поділяють за допомогою фільтрації на дві його складові – казеїн та сироватку. Сироватку, що вийшла, піддають гідролізу - процедурі, яка дозволяє повністю очистити вихідну сировину від жирів (здійснюється в лужному середовищі).

Висока вартість гідролізатів (порівняно з ізолятами та концентратами) обумовлена складністю та тривалістю самої процедури гідролізу. Але в результаті ви отримуєте чистий білок, повністю очищений від зайвого.

Переваги
1. Яскравий анаболічний ефект (м'язова тканина росте швидше).
2. Максимальна швидкість відновлення.
3. Швидке засвоєння.
4. Нейтралізація катаболічних процесів (запобігання розпаду м'язової тканини).
5. Відновлення тканин внутрішніх органів, що позитивно впливає на загальне здоров'я та самопочуття.
6. Поліпшення стану шкіри.
7. Нормалізація рівня глюкози.
8. Поліпшення обміну речовин.
9. Підвищення концентрації глікогену (палива для м'язів) у печінці та м'язовій тканині.
10. Підвищення міцності кісткової та хрящової тканини.
11. Підвищення синтезу колагену, необхідного відновлення суглобів.
Завдяки вмісту повного профілю необхідних амінокислот, гідролізат ідеально підійде для швидкого відновлення після важких тренувань (незалежно від виду спорту).

Гідролізат протеїну – інструкція із застосування.
Завдяки максимальному ступеню очищення гідролізати можна використовувати при схудненні. Це дозволить зберегти напрацьовані м'язові обсяги при дефіциті калорій, досягнувши мінімального відсотка підшкірного жиру. Також цей протеїн вкрай ефективний при наборі маси завдяки швидкому засвоєнню та наявності повного амінокислотного профілю.

Стандартна схема прийому буде включати дві порції протеїну на добу, що вживаються між основними прийомами їжі (умовно, між сніданком і обідом, між обідом і вечерею). У день тренування можна додати один прийом коктейлю безпосередньо після закінчення сесії. Одну порцію змішати з 300 мл рідини (молоко, сік чи вода – на ваш вибір).

Придбати гідролізат протеїну за найкращою ціною в Україні ви можете у нашому магазині SFS. Ми пропонуємо вам величезний вибір різних спортивних добавок, що включає понад 5000 найменувань від провідних виробників.

Доставка замовлень здійснюється Новою Поштою по всій території України. Жителі м. Одеса можуть замовити адресну доставку кур'єром (вартість та інші деталі даної опції докладно описані в однойменному розділі), або доставку по Новій Пошті.

Щоб отримати додаткові консультації, зв'яжіться з нами за вказаними на сайті контактами.

Відгуки про магазин
+ Додати