Каталог товарів
Акції / Знижки
Комплекти товарів
Відстежити відправлення
x
Параметры
Цена
-
грн.
Производитель
Форма випуску
Смак
Країна-виробник

Новачок, вперше прийшовши в магазин спортивного харчування і зіткнувшись з неймовірною різноманітністю та різновидами товарів, може випробувати труднощі при виборі навіть такої популярної спортивної добавки, як протеїн. І такі поняття, як "швидкий", і "повільний" білок для нього будуть приблизно тим самим, що і "5 гідрокситриптофан" або "аденозинтрифосфат". У цій статті ви дізнаєтеся, що для чого, що таке «повільний» протеїн, і для яких цілей він використовується. Тож поїхали.

Що таке "повільний" протеїн?
Що це таке, і для чого, власне, потрібне?
Коли його доцільно приймати?
Чому казеїн називають "повільним" протеїном?
Насправді більшість з вас підсвідомо вже відповіли на це питання. Справа полягає у швидкості засвоєння білка організмом. У той час як для інших видів білкових сумішей (концентрати, ізоляти та гідролізати) для засвоєння потрібно від декількох хвилин до півгодини, одна порція казеїну здатна розпадатися у шлунково-кишковому тракті протягом восьми годин. Як це відбувається?

Казеїновий білок при попаданні в шлунок перетворюється на гелеподібні згустки (дана метаморфоза обумовлена впливом ферментів). Маса, що вийшла, рівномірно осідає на стінках шлунка, і затримується в ньому протягом приблизно восьми годин. Далі відбувається повільне вивільнення амінокислот під впливом пепсину, які поступово живлять організм, тим самим запобігаючи катаболізму (тобто процес розпаду м'язової тканини на фоні голодування, з яким ми з вами так посилено боремося).

Казеїн – інструкція із застосування
Коли доцільно приймати цю спортивну добавку? Через тривалий період засвоєння найкраще вживати порцію казеїну на ніч, безпосередньо перед сном (саме тому його найчастіше називають «нічним протеїном»). Це дозволить повністю запобігти нічному катаболізму, який неминуче виникне через кілька годин сну (після того, як ваш ШКТ повністю переварить вечерю, а організм - засвоїть всі поживні речовини, що надійшли з ним).

Але казеїн можна приймати не лише на ніч. У деяких випадках прийом цієї спортивної добавки доцільний і вдень. Наприклад, якщо ви знаєте, що у вас через надмірну зайнятість не буде часу на те, щоб повноцінно поїсти (або навіть на короткий перекус), ви можете сміливо випити одну порцію вранці, і тим самим ви забезпечите ваш організм повним профілем амінокислот наступні 8 годин.

Для приготування коктейлю необхідно змішати одну порцію казеїну із 300 мл рідини (це може бути вода, молоко або сік). Важливо! Використання гарячих рідин не допускається, оскільки білів під впливом високих температур зруйнується.

Переваги
Тривалий період засвоєння (ідеально підходить на ніч).
Збалансований амінокислотний склад. Одна порція забезпечить ваш організм усіма необхідними амінокислотами для повноцінного відновлення зруйнованих клітин м'язової тканини та побудови нових.
Придбати казеїн за найкращими цінами в Україні ви можете у нашому магазині SFS. У нас ви знайдете понад 5000 різних позицій за найнижчими цінами в країні. Доставка замовлень здійснюється по Новій Пошті по всій території України.

Одесити можуть замовити доставку кур'єра додому (або на будь-яку іншу вказану клієнтом адресу). Всі деталі цієї послуги докладно описані в однойменному розділі.

Для отримання додаткових консультацій щодо спортивної добавки, а також іншого спортивного харчування, зв'яжіться з нами за вказаними на сайті контактами.

OstroVit Micellar Casein 700 g
Повідомити про наявність
Відгуки про магазин
+ Додати