Каталог товарів
Акції / Знижки
Комплекти товарів
Відстежити відправлення
x
Параметры
Цена
-
грн.
Производитель
Форма випуску
Смак
Країна-виробник

Перед тим, як поринути у сухий опис цієї спортивної добавки, проведемо невеликий інформаційний екскурс (правда, невеликий). Це допоможе новачкам, які вперше переступили поріг тренажерного залу, зрозуміти, що взагалі тут відбувається і навіщо їм, власне, потрібне спортивне харчування (в даному випадку протеїн).

Важливо!

Концентрат (втім, як і все спортивне харчування) – це не хімія.
Білкова суміш потрібна не тільки для м'язової тканини, але і для відновлення внутрішніх органів та інших завдань (про це далі).
Це не замінник харчування, а лише добавка до збалансованого раціону, що складається з якісних продуктів харчування.
Протеїн (він же білок) – це один із основних будівельних матеріалів, життєво необхідний для відновлення всіх клітин нашого організму (м'які тканини, м'язи, судини, синтез колагену для суглобів, вироблення гормонів тощо). Як бачите, наш організм не в змозі повноцінно функціонувати при дефіциті протеїну, добова норма якого для дорослої людини коливається в межах 1,5-2 г білка на 1 кг ваги тіла. При цьому необхідно спиратися на так звану суху вагу, тобто. без урахування жирової маси.

Білок можна отримувати різними шляхами – із звичайних продуктів харчування (м'ясо, риба, молочні продукти, курка, індичка тощо). Але для задоволення добової потреби організму знадобиться з'їсти досить багато їжі, а це надає вкрай велике навантаження на шлунково-кишковий тракт (далі - ШКТ). Саме тут на допомогу приходять спортивні добавки (у цьому випадку – протеїн). Прийом двох коктейлів між основними прийомами їжі допоможе легко закрити денну норму за білками без дискомфорту для шлунково-кишкового тракту.

Що являє собою концентрат сироваткового білка?
Даний тип протеїну є найдоступнішим за ціною видом білка високого ступеня очищення. Як можна зрозуміти з його назви, це концентровані молекули протеїну, одержані шляхом обробки молочної сироватки. Середній відсоток білка на порцію концентратів становить близько 80%. Все інше – це смакові добавки, невелика кількість жирів та вуглеводів.

Він чудово підходить для переважної більшості людей. Винятком є особи, які страждають від тих чи інших патологій та захворювань ШКТ (наприклад, з несприйнятливістю лактози тощо). Також концентрат не дуже підійде для спортсменів, які підводяться до змагань, і прагнуть досягти екстремально низького відсотка жирової тканини в організмі.

Переваги
Доступна ціна. Вартість даного продукту у нашому магазині починається від 150 грн.
Висока харчова цінність. Як говорилося раніше, на одну порцію (близько 30 г) припадає близько 80% білка.
Легке засвоєння. Прийом концентрату не викликає ускладнень з боку шлунково-кишкового тракту (здуття, діарея тощо).
Концентрат сироваткового протеїну – інструкція із застосування.
Як правильно приймати даний вид білкової суміші? Насправді тут немає нічого складного. Для початку необхідно розрахувати потрібну кількість прийомів на день. Для цього відштовхуємось від кількості білка, яку ми отримуємо протягом дня із звичайних продуктів харчування.

Людині, яка якісно харчується від 3 до 5 разів на день (при цьому у неї кілька джерел білка в раціоні – м'ясо, яйця, риба тощо) достатньо двох прийомів протеїну між основними прийомами їжі (по одній порції за раз). У тому випадку, якщо потреба в білку вища (наприклад, при власній вазі понад 100 кг сухої м'язової маси), кількість прийомів білкового коктейлю можна підвищувати до 4 разів на день.

Чи можна приймати дві порції за раз для економії часу? Все залежить від вашого ШКТ. Якщо ви здатні за один прийом їжі поглинати велику кількість білка (понад 50г без негативних наслідків для вашого організму) – можете сміливо приймати подвійну порцію. Але для максимального засвоєння всіх мікро і макро нутрієнтів будь-який прийом їжі бажано дробити (це стосується прийому протеїнових коктейлів).

Купити концентрат сироваткового протеїну за найкращою ціною ви можете у нашому магазині SFS. Ми пропонуємо вам величезний асортимент товарів, що включає понад 5000 різних найменувань, за найнижчими цінами в Україні.

Ми здійснюємо доставку замовлень по всій території України Новою Поштою. Мешканці м. Одеса можуть замовити доставку кур'єром (докладніше про це читайте у однойменному розділі).

Для отримання додаткових консультацій щодо даного товару, а також всіх інших спортивних добавок, зв'яжіться з нами за вказаними на сайті контактами.

Відгуки про магазин
+ Додати