Каталог товарів
Акції / Знижки
Комплекти товарів
Відстежити відправлення
x
Параметры
Цена
-
грн.
Производитель
Форма випуску
Смак
Країна-виробник

«Хочеш нарощувати м'ясо? Їж м'ясо!» Напевно, практично кожен із вас хоч раз у житті чув ці слова. М'ясо має приголомшливий амінокислотний склад, який максимально підходить для нашого організму. І одним із лідерів за цим показником є яловичина, яка ділить першість із загальновизнаною куркою. А завдяки наявності в м'ясі натурального креатину ви отримуєте не тільки джерело високоякісного білка, а й порцію палива для ваших м'язів.

Яловичий протеїн має наступні переваги:

Максимальний рівень очищення. У складі цього продукту повністю відсутні холестерин та жири.
Ялов'ячі протеїни не містять лактози, як білкові суміші з молочної сироватки, і тому є відмінним варіантом для людей із несприйнятливістю цієї речовини.
Висока біологічна цінність.
Максимальний рівень засвоєння білка. Протеїн тваринного походження засвоюється набагато краще, ніж рослинний чи молочний.
Збалансований амінокислотний профіль.
Підтримка азотистого складу протягом тривалого часу.
Але навіщо купувати протеїн, коли можна їсти звичайне м'ясо? Так, це можливо, але тільки в тому випадку, якщо у вас замість системи травлення «простого смертного», грубо кажучи, елеватор. Для того, щоб забезпечити ваш організм необхідною кількістю білка, вам доведеться в день з'їдати кілограми м'яса (крім вуглеводів, клітковини та корисних жирів). Теоретично, це можна зробити. Але на практиці гарантовано виникає розлад шлунка та інші проблеми із травною системою. Саме тут спортсменам приходить на допомогу протеїн. Завдяки високій харчовій цінності і рідкій формі ваш організм легко засвоїть весь білок, що надійшов, і направить його на відновлення зруйнованих клітин м'язової тканини.

Ялов'ячий протеїн – інструкція із застосування
Як і за вживанні інших типів протеїну (незалежно від джерела білка), кількість прийомів коктейлю розраховуємо, з власного раціону. Якщо у вашому раціоні є достатня кількість білка з натуральних джерел, вам буде достатньо двох прийомів на день (випивайте по одному коктейлю двічі на день між основними прийомами їжі). У день тренування додайте ще один коктейль після завершення занять спортом.

Купити яловичий протеїн за найкращими цінами в Україні Ви можете в нашому магазині SFS. У нас ви знайдете понад 5000 різних товарів від відомих виробників (як іноземних, так і вітчизняних).

Доставка замовлень здійснюється по всій території України Новою Поштою. Для мешканців Одеси доступна кур'єрська доставка (докладна інформація про цю послугу доступна в однойменному розділі).

Щоб отримати додаткові консультації, зв'яжіться з нами за вказаними на сайті контактами.

Olimp Gold Beef Pro-Tein 1,8 kg
Повідомити про наявність
Відгуки про магазин
+ Додати