Каталог товарів
Акції / Знижки
Комплекти товарів
Відстежити відправлення
x
Параметры
Цена
-
грн.
Производитель
Форма випуску
Смак
Країна-виробник

Як спортсмену – вегану, чи вегетаріанцю, можна прогресувати у силових показниках та наборі м'язової маси? Адже часткове або повне виключення джерел білка тваринного походження дуже ускладнює досягнення цієї мети. І якщо вегетаріанці ще можуть отримувати білок з морепродуктів, молочних продуктів та яєць, то для веганів справи набагато важчі. Так, існують і рослинні джерела протеїну (наприклад, бобові, соя тощо). Але за концентрацією білка вони суттєво програють тій же курці. І якщо людині, яка далека від спорту, ще можна обійтися лише натуральними рослинними джерелами білка, то спортсмени вже не можуть собі цього дозволити. І тут на допомогу приходять рослинні протеїни.

З яких культур виробляють ці добавки?

  • Наскільки вони ефективні?
  • Як правильно їх приймати?
  • Основні типи рослинних протеїнів

Для рослинних протеїнів використовуються найбагатші білками і амінокислотами культури. Найчастіше це:

  • Горох.
  • Соя.
  • Мал.
  • Пшениця.
  • Гречі.

Зараз найбільш популярними рослинними протеїнами є рисовий, пшеничний та соєвий. Розглянемо більш детально кожен із них.

Рисові протеїни містять високу концентрацію аргініну – амінокислоти, яка покращує кровотік у м'язовій тканині, виводить продукти розпаду та стимулює процес росту клітин.

Пшеничні протеїни мають великий амінокислотний профіль (наприклад, у них багато треоніну (відповідає за підвищення імунітету, запобігання відкладанню жиру), лізину та метіоніну.

Соєві протеїни є одними з найбагатших на амінокислоти білків (як замінних, так і незамінних). Крім цього, вони містять велику кількість мінералів та вітамінів. За амінокислотним профілем соя з усіх рослин є найближчою до м'яса, тому її нерідко використовують як замінник даного продукту при складанні веганського або вегетаріанського раціону.

Ефективність

За біологічною цінністю та швидкістю засвоєння рослинні протеїни поступаються спортивним добавкам, в яких використовується сировина тваринного походження (наприклад, тим же концентратам сироваткового білка). Але це робить їх неефективним продуктом.

Прийом рослинного протеїну забезпечить організм вегана або вегетаріанця всіма необхідними амінокислотами та мікроелементами, які допоможуть відновитись після важких тренувань та наростити м'язову масу. І якщо ви дотримуєтеся подібного способу життя та харчування – рослинні протеїни стануть вашим найкращим помічником у триманні здоров'я та прогресу у спорті.

 

Придбати рослинний протеїн в Україні за найкращими цінами ви можете у нашому магазині SFS. Ми пропонуємо вам величезний вибір спортивних добавок від відомих виробників (асортимент налічує понад 5000 найменувань).

Доставка замовлень здійснюється по всій Україні Новою Поштою. Жителі м. Одеса можуть замовити кур'єрську доставку (усі подробиці цієї послуги докладно описані в однойменному розділі).

Щоб отримати додаткові консультації, зв'яжіться з нами за вказаними на сайті контактами.

Відгуки про магазин
+ Додати