Каталог товарів
Акції / Знижки
Комплекти товарів
Відстежити відправлення
x

Вітаміни та мінерали

Організм - надскладна біомеханічна машина, для нормальної роботи якої необхідно щодня вживати не тільки білки, вуглеводи, корисні жири. Насамперед, для підтримки здоров'я йому потрібні вітаміни – речовини, більшу частину яких самостійно він синтезувати не може.

  • Навіщо потрібні вітамінно-мінеральні комплекси?
  • Чи можна отримати достатню кількість необхідних вітамінів та мінералів зі звичайної їжі?

Спочатку відповімо на перше запитання. Так можна. Але, як і з багатьма іншими елементами, тут є вкрай вагоме «АЛЕ». Спортсмену для підтримки здорового стану організму потрібно набагато більше вітамінів та мінералів, ніж звичайній людині з низькою фізичною активністю. Чим це зумовлено?

Насамперед, інтенсивними та важкими навантаженнями. Під час тренувань разом із рясним потом організм втрачає велику кількість вітамінів та мінералів. Якщо цю втрату не відшкодувати, з'являться перші ознаки гіповітамінозу. Наприклад, вас почнуть вистачати сильні судоми (особливо часто це явище трапляється на етапі «сушіння», коли організм втрачає велику кількість рідини), погіршиться засвоєння поживних речовин (через брак вітамінів групи В), через що з'явиться занепад сил. Цей перелік можна продовжувати дуже довго.

Для того, щоб отримати необхідну кількість вітамінів і мінералів, у вас має бути максимально різноманітне і, головне, якісне харчування з натуральних продуктів. Але, на жаль, сучасна харчова промисловість призвела до суттєвого зростання обсягів виробництва, через що постраждала якість самих продуктів. Тому, або вам доведеться купувати фермерські, екологічно чисті овочі, фрукти та інші продукти харчування, або доповнити наявний раціон вітамінно-мінеральними комплексами.

 

Навіщо потрібні вітамінно-мінеральні комплекси?

Дана спортивна добавка дозволяє спортсмену будь-якого рівня легко заповнити нестачу всіх вітамінів та мінералів. Завдяки величезній різноманітності вітамінно-мінеральних комплексів кожен покупець зможе підібрати собі продукт із необхідною йому концентрацією діючих речовин.

Для звичайних людей розроблені комплекси на кшталт «одна таблетка на день», які включають середньостатистичну норму вітамінів і мінералів, достатню задоволення потреб їх організму.

Для спортсменів розроблено більш висококонцентровані вітамінно-мінеральні комплекси з підвищеними дозуваннями та широким спектром діючих речовин, необхідних для повноцінного відновлення після важких тренувань.

Важливо! Вітаміни життєво необхідні абсолютно всім, незалежно від того, займається людина спортом, чи ні. Вітамінно-мінеральні комплекси входять у топ 3 найважливіших добавок підтримки здоров'я (поряд з Омега-3 і протеїном, тобто білком). Нестача цих речовин гарантовано призведе до дуже серйозних проблем зі здоров'ям (починаючи з погіршення травлення, зору, стану шкірного покриву, волосся та нігтів тощо). Якщо ви хочете покращити та зберегти своє здоров'я та активне довголіття на максимально можливий термін – вам не обійтися без вітамінів та мінералів.

Вітаміни та мінерали – інструкція із застосування

Зважаючи на велику різноманітність цих добавок та концентрації діючих речовин у кожному окремо взятому продукті, радимо вам дотримуватися рекомендацій виробника.

Придбати вітаміни та мінерали за найкращою ціною в Україні ви можете у нашому магазині SFS. Ми пропонуємо вам величезний вибір спортивних добавок від відомих виробників та повну інформаційну підтримку.

Доставка товарів здійснюється по всій Україні Новою Поштою. В Одесі можна замовити доставку кур'єром (вся інформація щодо цієї послуги доступна в однойменному розділі).

Щоб отримати додаткові консультації, зв'яжіться з нами за вказаними на сайті контактами.

Відгуки про магазин
+ Додати