Каталог товарів
Акції / Знижки
Комплекти товарів
Відстежити відправлення
x
Параметры
Цена
-
грн.
Производитель
Форма випуску
Країна-виробник

Як зрозуміти, що ваш організм гостро потребує вітамінів? Дослухайтеся до своїх відчуттів. Перший сигнал – це хронічна втома. Ви щоранку прокидаєтеся вже без сил, наче всю ніч ви не відпочивали, а займалися важкою фізичною працею. Цілий день ви не можете сконцентруватися на виконанні робочих завдань. Тренування вам даються дуже важко. Ще важче та довше проходить відновлення. Впізнали себе? Не впадайте у відчай. Все, що вам знадобиться для виходу з цього стану – це виконати перелік таких дій:

  • Почати приймати вітамінно-мінеральні комплекси.
  • Налаштувати режим сну та харчування.
  • Оптимізувати тренувальний процес відповідно до поточних фізичних можливостей вашого організму (простіше кажучи, підігнати тренування під своє самопочуття).

Навіщо потрібні універсальні вітамінно-мінеральні комплекси?

Якщо пропустити всю суху наукову термінологію, вітаміни допомагають вашому організму налаштувати роботу всіх його систем на правильний лад. Калій допоможе вашому серцю ефективніше впоратися з навантаженнями. Вітаміни групи B покращать засвоєння поживних елементів у шлунково-кишковому тракті тощо. Важливо зрозуміти одне – немає вітамінів – немає ресурсу забезпечення нормального функціонування всіх систем організму – немає здоров'я.

Важливо! З плином еволюції наш організм втратив здатність до синтезу певних вітамінів. І історія нашої цивілізації знає багато випадків, коли авітаміноз приводив до сотень та тисяч смертей. Досить пригадати епідемію цинги, що повсюдно лютувала на морських суднах, позбавляла моряків зубів, а згодом – життя. І перемогти це захворювання вдалося лише тоді, коли в корабельний раціон були включені цитрусові. Цей епізод нашої історії наочно довів, як страшним може бути дефіцит вітамінів.

Вітаміни – невід'ємна складова спортивного прогресу та довголіття

Потрібен прогрес у спорті? Тоді на першому місці серед добавок у вас має бути навіть не протеїн, а саме універсальний вітамінно-мінеральний комплекс.

Організм спортсмена під впливом інтенсивного фізичного навантаження швидко втрачає всі запасені вітаміни. Більшість виводиться через потові залози. А для відновлення та гіперкомпенсації (той самий омріяний процес збільшення м'язової тканини, заради якого ми всі важко тренуємось) вимагає набагато більше ресурсів. І часто заповнити їх зі звичайної їжі неможливо (особливо для «важкоатлетів»). Одна чи кілька капсул універсального вітамінно-мінерального комплексу успішно вирішить цю проблему.

Як правильно приймати універсальні вітамінно-мінеральні комплекси?

Для досягнення максимально позитивного ефекту рекомендуємо не перевищувати вказану виробником дозу. Залежно від бренду, добова норма може становити 1-3 капсули. Для кращого засвоєння добавки слід запивати одну порцію великою кількістю чистої води.

Купити універсальні вітамінно-мінеральні комплекси за найвигіднішою для клієнта ціною в Україні можна в магазині спортивного харчування SFS. Ми пропонуємо вам величезні вибір оригінальної продукції від провідних зарубіжних і вітчизняних виробників спортивного харчування, докладні консультації з будь-якого питання, що вас цікавить.

 

Ми доставляємо замовлення до будь-якої точки України Новою Поштою. Тривалість доставки загалом займає від 1 до 3-х днів. Якщо ви мешкаєте в Одесі – вам доступна послуга кур'єрської доставки (рекомендуємо ознайомитися з усією інформацією про цю опцію в однойменному розділі)

 

Щоб отримати додаткові консультації, зв'яжіться з нами за вказаними на сайті контактами.

 

 

 

 

 

 

                              

Відгуки про магазин
+ Додати