Каталог товарів
Акції / Знижки
Комплекти товарів
Відстежити відправлення
x
Параметры
Цена
-
грн.
Производитель
Форма випуску
Країна-виробник

Здорове серце – запорука довголіття. І зараз існує безліч способів підтримки його здоров'я. Один з найбільш ефективних – це постійний прийом такої речовини, як коензим Q10.

Що це таке?

Коензим Q10 є унікальною сполукою, що має дуже широкий спектр дій, і бере участь у багатьох біохімічних процесах організму. Це:

 • Регулювання енергообмінних процесів на клітинному рівні.
 • Бореться із симптомами захворювань серцево-судинної системи (наприклад, із серцевою недостатністю, підвищеним чи зниженим тиском, аритмією).
 • Очищення клітин від вільних радикалів (що вкрай актуально жителів великих міст чи промислових регіонів).
 • Підвищення жіночої фертильності (плодовитості).
 • Зберігає здоровий стан та молодість шкірного покриву.
 • Нормалізує стан ясен.
 • Усунення головного болю.
 • Запобігає прогресу перебігу діабету.
 • Запобігає розвитку онкології.
 • Захищає легені.
 • Поліпшує функціонування мозку.

До певного віку (25 років) наш організм синтезує цю речовину у достатній кількості. Але після 25 років вироблення цієї сполуки починає поступово знижуватися. І з кожним роком наш організм починає "зношуватися" все сильніше через брак цієї речовини. саме тому, якщо ви хочете максимально продовжити "молоде" самопочуття та здоровий стан - дотримуйтесь рекомендацій фахівців, які полягають у постійному вживанні коензиму Q10

Боротьба з ознаками серцевої недостатності

Перебіг цього захворювання супроводжується двома основними симптомами:

 • Важке серцебиття.
 • Погіршення кровотоку.

Групою вчених було проведено дослідження. 400 учасників, які страждають на це захворювання, щодня приймали коензим Q10. Після закінчення дослідження кожен учасник пройшов ретельне обстеження, яке продемонструвало вражаючі результати. Виявилося, що симптоми серцевої недостатності не просто повністю зникли, а й суттєво знижено ризик летального результату через аритмію.

Через деякий час було проведено ще одне дослідження. Отримані результати підтвердили суттєве зменшення ймовірності розвитку ускладнень та загострення перебігу даного захворювання.

Всі позитивні ефекти були досягнуті завдяки найголовнішому механізму коензиму Q10, який полягає в зниженні рівня окисного стресу, завдяки чому і здійснюється поліпшення функціонування міокарда.

Нормалізація роботи м'язової тканини

Рівень вашої сили та тонусу безпосередньо залежить від стану мітохондрій – клітинних станцій виробництва енергії. Найменша їх дисфункція здатна суттєво зменшити рівень фізичних показників (сили та витривалості). В результаті м'язові волокна починають скорочуватися менш ефективно, тим самим обмежуючи вас фізичними можливостями, не даючи тренуватися і жити "на всі 100%". Виною тому - вищезгаданий окислювальний стрес.

Дослідження наочно довели, що постійний прийом коензиму Q10 у дозах 200-1200 мг на добу призвів до наступних сприятливих ефектів:

 • Значне зменшення втоми.
 • Усунення окислювального стресу.
 • Поліпшення силових показників.
 • Запобігання прогресу діабету

Окислювальний процес у запущеній стадії може призвести до руйнування клітин і, як наслідок, порушення обмінних процесів. В результаті може розвинутись таке захворювання, як діабет, яке потребує дуже тривалого, складного лікування.

Регулярний прийом коензиму Q10 сприяє підвищенню сприйнятливості рецепторів до інсуліну, тим самим усуваючи інсулінорезистентність (нездатність організму засвоювати цей гормон, що призводить до ожиріння та зростання рівня цукру в крові).

Також науково було доведено, що постійне вживання коензиму Q10 людьми, які страждають від діабету другого типу, нормалізувало рівень цукру протягом дванадцяти тижнів (при цьому спостерігалося суттєве зменшення відсотка підшкірного жиру).

Запобігання розвитку онкології

Важливо! Багато досліджень, проведених на людях з онкологією, підтвердили суттєву нестачу в їх організмах коензиму Q10.

Розвиток раку відбувається при дегенерації (руйнуванні) клітинної тканини. Якщо організм не здатний захищатися від окислювального стресу – ризик розвитку онкологічних захворювань зростає у рази.

Коензим Q10 захищає клітини від окислення та подальшого руйнування, тим самим значно знижуючи ризик появи та розвитку онкологічних утворень. Також зменшується ризик рецидиву раку.

Поліпшення функціонування головного мозку

Головний мозок є одним із головних споживачів енергії організму (у періоди пікового розумового навантаження потребує до 25% усієї енергії). А, як ми раніше згадували, основними станціями її виробництва є мітохондрії. Так як коензим Q10 запобігає порушенню їх роботи, це, у свою чергу, підвищує вироблення енергії і, як наслідок, функціонування головного мозку.

Також дослідження показали уповільнення перебігу захворювань Альцгеймера та Паркінсона.

Захист легенів

Окислювальний стрес найсильніше "б'є" по легенях внаслідок їх прямого контакту з киснем. При дефіциті коензиму Q10 та інших антиоксидантів сильно зростає ризик появи астми та інших хронічних захворювань легень.

 

Постійний прийом цієї речовини ліквідує вогнища запалення дихальних шляхів та прискорює лікування легень.

Як і скільки потрібно брати?

Середня доза коензиму Q10 становить від 100 до 200 мг на день. Залежно від рівня фізичного навантаження норма може піднятися до 400 мг на добу для спортсменів (або людей, зайнятих важкою фізичною роботою).

Придбати коензим Q10 за найкращою ціною в Україні ви можете у нашому магазині SFS. Ми пропонуємо вам наступне:

Величезний асортимент продукції від вітчизняних та зарубіжних виробників зі світовим ім'ям, що налічує кілька тисяч позицій.

Повну інформаційну підтримку за всіма нашими товарами (схема прийому, дозування, періодичність, поєднання з іншими добавками тощо).

Доставка по всій Україні.

Мешканцям Одеси - доставку кур'єром (перед замовлення цієї послуги зв'яжіться з нами за вказаними на сайті контактами).

Якщо вам потрібна додаткова консультація – зверніться до наших менеджерів, використовуючи контакти, вказані в однойменному розділі нашого сайту.

Показать ещё 1 продукта(ов)
Відгуки про магазин
+ Додати