Каталог товарів
Акції / Знижки
Комплекти товарів
Відстежити відправлення
x

Амінокислоти

З чого складаються всі наші органи та м'язова тканина? Правильно, із різних білків. Але з чого складаються білки? З амінокислот. Саме ці мікроскопічні «цеглинки» утворюють практично всі клітини нашого організму. Але на цьому їх функції не закінчуються. Багато амінокислот також відіграють найважливішу роль у функціонуванні гормональної системи. Наприклад, триптофан бере участь у синтезі мелатоніну (гормон, що відповідає за «глибину» та якість сну) та серотонін (гормон щастя). І, як ви самі розумієте, нестача амінокислот, що виступають у ролі «сировини» у виробництві гормонів, тягне за собою вкрай негативні наслідки (зниження тонусу, депресивний розлад та багато іншого). У цій статті ми розберемо всю основну інформацію, яка допоможе вам розкрити важливість вживання амінокислот. Зокрема, ви отримаєте відповіді на такі запитання:

 • Що таке «замінні» та «незамінні» амінокислоти?
 • Яка їхня роль у «залізному» спорті (фітнесі, пауерліфтингу, бодібілдингу тощо)?
 • Як їх правильно приймати?
 • Замінні та незамінні амінокислоти

Замінними називаються амінокислоти, які синтезуються в нашому організмі. До них відносяться:

 • Тирозин. Відповідає за вироблення дофаміну - гормону мотивації та задоволення. Також тирозин сприятливо впливає на ментальну концентрацію та загальний тонус організму.
 • Цитрулін. Підсилює імунітет, покращує кровообіг у капілярах та судинах м'язової тканини, за рахунок чого прискорюється відновлення та виведення продуктів розпаду.
 • Глютамін. Один із найсильніших відновників м'язової тканини після важких тренувань та підсилювачів імунної системи.
 • Таурін. Покращує жировий обмін речовин, запобігає розвитку катаракти, покращує тонус міокарда. Потужний оптимізатор обмінних та енергетичних процесів.
 • Гліцин. Бореться з присоемоційною напругою, покращує активність мозку.
 • Аргінін. Є донатором азоту. Потужний антиоксидант. Знижує шкідливий холестерин. Підвищує синтез гормону зростання. Сильний відновник.

Це далеко не повний перелік амінокислот. Тут ми перерахували лише ті, які відіграють найважливішу роль у досягненні спортивного прогресу.

Незамінні амінокислоти, на відміну замінних, не синтезуються в нашому організмі. Саме тому життєво необхідно щодня заповнювати їхню добову норму. З найбільш значущих для спортсмена можна виділити наступні:

 • Лейцин. Запобігає м'язовим клітинам про розпад. Застосовується на лікування артритів. Підвищує анаболізм.
 • Валін. Стимулює обмін речовин у м'язовій тканині та відновлює пошкоджені клітини після фізичних навантажень.
 • Ізолейцин. Покращує засвоєння глюкози клітинами м'язової тканини. Прискорює зростання м'язової маси. Бере участь у синтезі гемоглобіну.
 • Триптофана. Посилює імунітет. Бере участь у синтезі мелатоніну та серотоніну.
 • Лізин. Найпотужніший «антивірус». Застосовується у профілактичних цілях для запобігання остеопорозу. Посилює імунну систему.
 • Метіонін. Один із відновників печінки.

Роль амінокислот у спорті

Амінокислоти у спорті – це насамперед відновник. Вони набагато швидше, ніж протеїн, потрапляють у кров, тим самим значно прискорюючи відновлення після важких тренувань. Також, що важливо, регулярний прийом амінокислот є гарантією міцного здоров'я та спортивного довголіття.

Амінокислоти – інструкція із застосування

Середня добова норма амінокислот становить 10-20 г. Визначається індивідуально залежно від чистої ваги людини (без урахування жирової маси). Для кращого засвоєння рекомендуємо ділити добову норму кілька прийомів. Залежно від форми випуску (порошок, таблетки, капсули чи рідина) запивати велику кількість чистої води чи розбавляти порцію на 250-300 мл води.

Придбати амінокислоти за найкращою ціною в Україні ви можете у нашому магазині SFS. Наші клієнти отримують такі переваги:

Можливість купити амінокислоти (а також будь-яке інше спортивне харчування від відомих виробників) за найнижчою ціною в Україні.

Швидку доставку на всій території України. Ми доставляємо ваші замовлення Новою Поштою. Середній час доставки – 1-3 дні.

Повну інформаційну підтримку. Ви отримаєте всі необхідні консультації з будь-яких питань, що вас цікавлять.

Можливість замовлення кур'єрської доставки для мешканців Одеси. Вся інформація про цю послугу розміщена у розділі «Оплата та доставка».

Щоб отримати додаткові консультації, зв'яжіться з нами за вказаними на сайті контактами.

Відгуки про магазин
+ Додати