Каталог товарів
Акції / Знижки
Комплекти товарів
Відстежити відправлення
x
Параметры
Цена
-
грн.
Производитель
Форма випуску
Смак
Країна-виробник

Багато хто з вас уже знає, що таке амінокислотні комплекси, і для яких цілей вони служать (посилення росту м'язової тканини, регенерація внутрішніх органів і боротьба з катаболізмом, викликаним кортизолом - стресовим гормоном). І тепер у вас може виникнути закономірне питання – навіщо приймати якусь амінокислоту окремо, якщо я можу купити банку комплексних амінокислот, і отримати, наприклад, той самий глютамін чи аргінін? Так, ви можете це зробити, і ви отримаєте всі необхідні амінокислоти. Але є кілька дуже важливих «Але».

У вас на тлі важких тренувань може виникнути потреба у вживанні підвищеної кількості певної амінокислоти.

У зв'язку з різними проблемами зі здоров'ям (наприклад, імунною або нервовою системою) вам потрібен додатковий прийом окремо взятої амінокислоти.

Наприклад, в холодні пори року (осінь і зима) ви часто хворієте на простудні захворювання. Або після тренування у вас дуже сильна крепатура (м'язові болі, спричинені руйнуванням волокон та накопиченням підвищеної кількості молочної кислоти). Як можна усунути ці обидві проблеми разом? Дуже просто. Тут вам допоможе глютамін – амінокислота, що є найпотужнішим відновником м'язової тканини та підсилювачем імунної системи. Одна порція цієї добавки на день – і всі перераховані вище проблеми зникнуть.

До цієї категорії також можна віднести аргінін та його похідні (ААКГ). Ця амінокислота відповідає за поліпшення кровотоку, розширення судин, виведення холестерину та надлишку цукрів, і є одним із найпотужніших донаторів азоту (надає прямий вплив на відновлювальні процеси у м'язовій тканині). Аргінін безпосередньо бере участь у формуванні імунних тілець (лейкоцитів). Додатковим плюсом аргініну для чоловіків є суттєве покращення потенції за рахунок підвищення кровотоку та очищення судин.

Якщо у вас проблеми зі сном, надмірна нервова напруга, спричинена постійними стресами – триптофан стане вашим найкращим помічником у боротьбі з цими розладами. Ця незамінна амінокислота є основою для виробництва в головному мозку серотоніну (гормону щастя) мелатоніну (гормону сну) та безлічі інших життєво важливих гормонів. При його нестачі розвиваються депресивні розлади, безсоння, постійна емоційна напруга, млявість та апатія.

 

Чому спортсмену важливо приймати окремі амінокислоти?

Як ми вже сказали, висока концентрація деяких амінокислот дуже позитивно позначається на стані здоров'я людини, що веде до суттєвого прогресу у спорті. І чим вище навантаження, тим більше організму потрібно ресурсів для швидкого відновлення. Так, амінокислотні комплекси закриють більшу частину цих потреб (у багатьох випадках – усі). Але в деяких випадках вам буде потрібно більше певної амінокислоти.

Окремі амінокислоти – інструкція із застосування

Незалежно від обраного типу добавки, рекомендуємо дотримуватися вказівок від виробника. Продукти випускаються в порошковій, таблетованій або капсульованій, а також рідкій формі.

Придбати глютамін, аргінін, триптофан, а також всі інші виділені амінокислоти за найкращими цінами в Україні ви можете у нашому магазині SFS. Ми доставляємо замовлення по всій території України Новою Поштою. В Одесі можлива кур'єрська доставка (деталі цієї послуги докладно описані в однойменному розділі).

Щоб отримати додаткові консультації, зв'яжіться з нами за вказаними на сайті контактами.

Відгуки про магазин
+ Додати