Каталог товарів
Акції / Знижки
Комплекти товарів
Відстежити відправлення
x
Параметры
Цена
-
грн.
Производитель
Форма випуску
Країна-виробник

«Хочете бути здоровим? Пийте риб'ячий жир!». Буквально кілька десятиліть тому кожна дитина знала цю аксіому. Щедекілька десятиліть тому маленьких дітей примусово «годували» цією добавкою. І переваги від цього рішення були цілком очевидними. Статистика тих років наочно демонструє різке зниження частоти простудних та інших подібних захворювань, покращення фізичних показників дітей молодшого та шкільного віку. Але згодом подібні заходи було припинено. І це призвело до того, що ми зараз бачимо самі: частота захворювань на ГРВІ різко зросла на тлі загального погіршення стану здоров'я людей. Але, як ви вже зрозуміли, вихід з цієї ситуації є, і він вкрай простий: потрібно всього лише почати регулярно приймати жирні кислоти Омега 3, 6, 9.

  • Що таке жирні кислоти?
  • Як вони діють?
  • Як і скільки їх приймати?

Дані елементи є найважливішими складовими для синтезу багатьох надзвичайно важливих для нормальної життєдіяльності речовин (наприклад, фосфоліпіди, гліколіпіди тощо). Нестача жирних кислот в організмі призводить до передчасного старіння клітин та загального виснаження організму (погіршення зору, стану стінок кровоносних судин, серця тощо).

Механізм дії Омега 3, 6 та 9

Кожна жирна кислота має власний механізм дії. Розглянемо детальніше кожен із них:

  • Омега 3 (риб'ячий жир). Ця речовина благотворно впливає на стан клітин головного мозку, запобігає ранньому старінню клітин організму, покращує стан стінок судин, знижує артеріальний та очний тиск, виводить токсини, усувають запальні процеси.
  • Омега 6. Ідеальний варіант поліпшення стану зовнішнього вигляду. Омолоджується шкіра, покращується стан волосяного покриву та нігтів. Одним із найважливіших ефектів від прийому Омега 6 є зниження ризику розвитку артрозів, цукрового діабету та розрідження крові.
  • Омега 9. Бореться з утворенням тромбів, очищає судини від холестерину, покращує роботу імунної системи, гормональної системи та зір. Але найважливішим є значне зниження ризику появи онкологічних захворювань.

Омега 3, 6, 9 інструкція застосування

Для повного покриття всіх потреб організму вам потрібно дотримуватись наступних дозування:

  • Омега 3 – 1000 – 1500 мг діючої речовини на добу.
  • Омега 6 – 800 мг.
  • Омега 9 – 600 мг.

Придбати омега 3, 6, 9 за найкращими цінами в Україні ви можете у нашому магазині SFS. Ми пропонуємо вам величезний вибір товарів, що налічують більше 5000 різних найменувань від відомих виробників спортивного харчування і вичерпні консультації з будь-якого питання, що вас цікавить.

Доставка товарів здійснюється по всій Україні Новою Поштою. В Одесі можлива доставка кур'єром (деталі цієї послуги розміщені в однойменному розділі).

Щоб отримати додаткові консультації, зв'яжіться з нами за вказаними на сайті контактами.

GNC Ultra Strenght Fish Oil 600 mg 100 caps
Повідомити про наявність
Производитель:
GNC
IronFlex Omega-3 300 mg 180 caps
Повідомити про наявність
IronFlex Omega-3 300 mg 90 caps
Повідомити про наявність
MyVitamins Omega 3-6-9 120 caps
Повідомити про наявність
Производитель:
NOW Omega-3 Mini Gels 300 mg 90 caps
Повідомити про наявність
Производитель:
Показать ещё 11 продукта(ов)
Відгуки про магазин
+ Додати