Каталог товарів
Акції / Знижки
Комплекти товарів
Відстежити відправлення
x
Параметры
Цена
-
грн.
Производитель
Форма випуску
Смак
Країна-виробник

Креатин є природним «пальним» для м'язів. Організм дорослої середньостатистичної людини (вага - від 70 до 80 кг) містить близько 140 г цієї речовини. Але при активних заняттях спортом для збільшення силових показників та м'язової маси вам потрібно буде підвищити концентрацію креатину в м'язовій тканині. А оскільки отримати цю речовину зі звичайної їжі неможливо без надмірного навантаження на шлунково-кишковий тракт (доведеться щодня з'їдати багато червоного м'яса), фахівці рекомендують використовувати для цих цілей спортивні добавки. В даному випадку моногідрат креатину. У цій статті ви отримаєте відповіді на такі запитання.

  • Ефективність та принцип дії креатину моногідрату.
  • Схема прийому.
  • Чи потрібна фаза завантаження?

Креатин моногідрат є однією з найстаріших форм цієї речовини. Вперше його синтезували ще у 19 столітті. Але лише наприкінці 20 століття завдяки науковим експериментам вдалося довести неймовірну ефективність креатину щодо набору м'язової маси.

Принцип дії

При попаданні в організм моногідрат креатину перетворюється на фосфатну форму цієї речовини. Під впливом фізичних навантажень із креатину фосфату синтезується аденозин трифосфат – речовина, що є основним джерелом енергії для м'язової тканини. Саме від концентрації АТФ залежить скоротлива здатність м'язових волокон та їх безпосередня працездатність. Природних запасів аденозину трифосфату в м'язах достатньо тільки для декількох повторень. Після їхнього виснаження для подальшої фізичної роботи організм використовує накопичені в м'язах запаси креатину. Якщо їх недостатньо – будьте готові до передчасної втоми та суттєвого зниження продуктивності ваших тренувань.

Додатковим ефектом прийому моногідрату креатину є затримка структурної води в клітинах м'язів. Завдяки цьому досягається візуальне збільшення обсягів м'язів, а також знижується ризик отримання травм.

Чи потрібна фаза завантаження і як правильно приймати моногідрат креатину?

Суперечки щодо цього питання не вщухають і зараз. Але останні дослідження не виявили ефективності та доцільності фази завантаження (під час якої добове дозування креатину становить до 20 г на добу). Саме тому фахівці рекомендують приймати по 5 г моногідрату креатину на день (для кращого засвоєння запивайте його солодким напоєм – соком, або водою з цукром).

Купити креатин моногідрат за найнижчими цінами в Україні ви можете у магазині спортивного харчування SFS. В нас ви знайдете величезний асортимент спортивних добавок від всесвітньо відомих закордонних виробників (а також продукцію від українських компаній). У нас ви отримаєте детальні консультації з усіх питань, підбір спортивного харчування в залежності від вашого бюджету, доставку замовлень по всій Україні Новою Поштою.

 

Якщо ви мешкаєте в Одесі – ви можете замовити доставку кур'єром. Детальна інформація про цю послугу розміщена у розділі «Оплата та доставка».

 

Щоб отримати додаткові консультації, зв'яжіться з нами за вказаними на сайті контактами.

Dymatize Creatine 1 кг
Повідомити про наявність
Производитель:
Dymatize Creatine 300 г
Повідомити про наявність
Производитель:
Dymatize Creatine 500 г
Повідомити про наявність
Производитель:
FormLabs Creatine 500 г
Повідомити про наявність
Производитель:
Optimum Nutrition Creatine Powder 600 г
Повідомити про наявність
Показать ещё 4 продукта(ов)
Відгуки про магазин
+ Додати