ПОСИЛОК
Liposomal Glutathione 2400 mg 60 softgels
Полное описание: Liposomal Glutathione 2400 mg 60 softgels
ОСНОВНІ ВЛАСТИВОСТі ЛІПОСОМАЛЬНОГО ГЛУТАТІОНА:
- антиоксидантна активність;
- поглинач вільних радикалів;
- захищає клітини від окисного стресу;
- захист від пошкоджень, спричинених окисниками довкілля, респіраторних захворювань;
- протизапальний засіб;
- відновлює інші окислені антиоксиданти до первісної форми
Ліпосомальний глутатіон є у відновленій формі (GSH), яка має антиоксидантну дію й сприяє видаленню вільних радикалів.
Глютатіон складається з трьох амінокислот: глутамінової кислоти, цистеїну та гліцину. Його можна знайти як у рослинах, так і в тваринах.
Озбройте своє тіло для боротьби з вільними радикалами з глутатионом! Білок, що складається з трьох амінокислот, L-глутатіон є важливим компонентом основної системи антиоксидантного захисту організму.
ВЛАСТИВОСТІ Л-ГЛЮТІОНУ:
- Вступає в реакцію з вільними радикалами, перетворюючи їх із руйнівних речовин на звичайні продукти обміну речовин;
- Нейтралізує отрути та токсини, виводить їх з організму;
- Здатний відновлювати антиоксиданти — вітаміниА, Е і С;
- Бере участь у передаванні нервових імпульсів і здатний покращувати стан людей, які страждають від хвороб Альцгеймера та Паркінсона;
- Виступає в ролі захисного буфера клітин головного мозку — сприяє збереженню здорового розуму та пам'яті навіть у похилому віці;
- Бере участь у процесах імунного захисту, зв'язуючи комплекси антигенантитело та сприяючи їх знищенню клітинами-килерами.
10 причин вживати глутатіон:
№1. Вік 35+
У цей час вироблення глутатіону та інших речовин, що підтримують молодість нашого тіла, знижується так, що процеси старіння стають очевидними. Поява перших зморщок, підвищена стомлюваність, поганий стан шкіри — все це сигнали до заповнення рівня цінної речовини альтернативними методами.
№2. Наявність родичів, які страждають від хвороб Альцгеймера, Паркінсона, розсіяного склерозу
Ці хвороби багато в чому пов'язані зі спадковістю, а високий рівень глутатіону стає надійним захисним буфером проти їх розвитку. Починати приймати його варто вже й у 30 років — щойно з'являться «перші дзвіночки» — погіршення пам'яті, дезорієнтація або тремтіння рук;
№3. Менопауза
У цей час рівень глутатіону в жінок різко падає, а процеси старіння йдуть зі швидкістю, що лякає. Зупинити появу зморщок і зміну овалу обличчя допоможе глутатіон. Він же допоможе впоратися з «приливами», стоїчно перенести гормональне перебудовування в організмі.
№4. Стреси та депресії
Як не дивно, схильність до цих станів також істотно пов'язана з рівнем глутатіону в організмі. У разі його дефіциту порушується вироблення серотоніну та дофаміну, знижується швидкість передавання нервових імпульсів, результатом чого може стати стан затяжної депресії, хронічної втоми та дратівливість.
№5. Підвищені фізичні навантаження
Особливо це стосується аеробних тренувань. За них в організмі активно відбуваються процеси окиснення й розщеплення поживних сполук, що часто перешкоджає набору м'язової маси та знижує витривалість. Додаткове приймання глутатіону нейтралізує ці явища та допоможе підвищити ефективність тренувань.
№6. Вегетаріанство та релігійний пост
Велика частка незамінних амінокислот і сірки містяться саме в продуктах тваринного походження. Водночас не кожен вегетаріанець повноцінно відмічає їх брак із горіхів, злаків і овочів. Результатом тривалої відмови від м'яса та молока в 90% випадків є брак глутатіону, передчасне старіння й підвищена стомлюваність. Компенсувати дефіцит без додаткового приймання препаратів практично неможливо.
№7. Порушення пам'яті та концентрації уваги
Це один із перших симптомів дефіциту глутатіону. Приймати його в цьому разі бажано разом із вітамінами групи B.
№8. Патології печінки, цукровий діабет і онкологія
За всіх цих захворювань від приймання глутатіону залежить якість і тривалість життя. Він сприяє відновленню вогнищ ураження печінки, розпізнаванню та знищенню ракових клітин імунною системою організму, знижує швидкість зниження ваги. Тому глутатіон у разі важкого розвитку хвороб нерідко призначають навіть внутрішньовенно.
№9. Бажання набрати м'язову масу
Одна з причин зайвої худорлявості та неможливості набрати вагу полягає у високій швидкості перебігу катаболічних процесів. Водночас розв'язати проблему не допомагає навіть висококалорійний раціон. Єдиний спосіб полягає в постійних тренуваннях і прийманні протеїну та глутатіону. Перший виступає в ролі будівельного компонента м'язів, другий уповільнює процеси катаболізму та допомагає закріпити досягнутий результат.
№10. У разі травм і розтягувань
Будь-яка травма, по суті, провокує в організмі запальний процес. Глутатіон може сповільнювати руйнування тканин, пришвидшує їх загоєння і зменшує виразність симптомів — набряклість, біль, почервоніння.
Рекомендоване дозування: 2 капсули/день
Рекомендації щодо застосування: Дорослим вживати по 2 капсули на день, бажано під час їжі.
- Сахар
- Пищевые волокна
- Холестерин
- Натрий